O mnie

Witam serdecznie.

Długi czas zastanawiałam się jak w skrócie opisać własną osobę, byście mogli poznać mnie nieco bliżej, walcząc jednocześnie z potrzebą zachowania anonimowości. Chcąc sprostać temu zadaniu postanowiłam zdradzić o sobie kilka istotnych faktów.

Myślę, że najważniejsze jest następujące stwierdzenie: moją pierwszą miłość stanowi rodzina, drugą zaś – książki. Z początku czytanie dawało mi odskocznie od wielu codziennych obowiązków i nawet nie wiem kiedy, stało się moją pasją. I w myśl słów Wisławy Szymborskiej – „Czy­tanie książek to naj­piękniej­sza za­bawa, jaką so­bie ludzkość wymyśliła” – ja bawię się wyśmienicie, mając w ręku powieści fantasy, sci-fi, romanse, a także kryminały oraz dramaty.

A skoro już tyle dzieł przeszło przez moje ręce, postanowiłam, że zrobię mały eksperyment i sama spróbuję sił w pisaniu. I w ten właśnie sposób powstała obecna strona. Muszę jednak uczciwie zaznaczyć, że to dopiero początki zarówno w tworzeniu opowiadania jak i prowadzeniu bloga, więc liczę na Waszą wyrozumiałość. Oczywiście wszelkie komentarze, podpowiedzi czy pytania – mile widziane 🙂

Jeśli znajdzie się ktoś, kto miło spędzi choćby chwilę, czytając moją autorską opowieść, będzie to dla mnie ogromnym sukcesem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s